Chelsea 1-1 Everton

04.12.2010 17:59

Konečne sa nám podarilo zlepšiť prvý polčas a druhý sme vypustili. Stratili sme 2 body s Evertonom a 4.miesto teraz patrí nám.Manchester City a Arsenal vyhrali a predbehli nás.

Hneď v prvých dvoch minútach sa dostal Luiz Saha k dvom strelám.Prvý polčas bol vyrovnaný šance mali obi dva tími.Keď sa v 34.´zmalil Drogba na zem s bolestivou grimasu ale po ošetrení mohol pokračovať ďalej.V 40.´minúte Neville čakal s rozohrávku keď nakoniec chcel dať malú domou brankárovi to ale prečítal to Nicolas Anelka obhodil si Howarda ale keď videl že už loptu nedobehne napálil to doňho. Tim Howard vyviazol so žltou kartou a rozbitými ústami.K pokutovému kopu sa postavil Didier Drogba a bombou napálil pod brvno.1-0! Do kabín sa šlo za stavu 1-0 v prospech domácich.V druhom polčase to vypadalo na nudný futbal ale v 74.´minúte poslal dlhú prihrávku na Cahilla a ten ktorý loptu nezasiahol ale zasiahol tvár Petra Čecha.Ako dvaja kohúti sa naťahovali John Terry a Coleman obidvaja dostali žlté karty medzitým ako Petrovi zašívali obočie.V 80.´minúte odoprel Lee Probert penaltu pre Chelsea keď po prieniku Maloudi skopli Colea ale rozhodca zostal chladný.V 86.´sklepol hlavou Tim Cahill na Beckforda ktorý nemál problém doklepnúť lptu do brány. Rozhodca nastavil dlhých 7 minút.obidva tými sa snažili strhnúť vedenie na svoju stranu ale ani jednému sa to nepodarilo.

Góly: 42.´Drogba (11 m) -86. ´Backford

Žlté karty: 76.´Terry

Striedania:65.´Ferreira (Bosingwa)