Chelsea 2-1 MŠK Žilina

25.11.2010 17:27

Šošoni prekvapili pekným výkonom ale na anglických majstrov to nestačilo.

Góly:54´Sturridge,86´Malouda-19´Bello Babatounde

Šošoni zaskočili domácich a hneď v 19´prekombinovali obranu Chlesea s kapitáme hostí Ježom a Bello prestrelil Turnbulla.Chelsea hneď po inkasovanom góle spustila kanonádu na Martina Dúbravku ale do kabín sa šlo za stavu 0-1.Carlo poslal na druhý polčas Kaloua namiesto Kakutu.Hneď v 54. minúte vyrovnal na 1-1 Daniel Sturridge.Keď nebezpečný center práve striedajúci hráč vyslal do pokutového územia ten prešiel cez dezoriantovanú obranou šošonov a Daniel lišiacky Dúbravkovi pomedzi nohy dalvyrovnavajúci gól.The Blues sa snažili vstreliť rozhodujúcu branku ale tá nie a nie padnúť.Po Drogbovom priamom kope opečiatkoval žrď,takisto VanAanholt deloukou označil žrd.Vskriesenie prišlo v 86. minúte keď Anelkov center namiesto neho šiel dole Sturridge sklepol Drogba hlavou Maloudovi a ten už nemal problém dostaviť loptu za čiaru.Chelsea už udržala zápasa pod kontrolou.Aj keď žlto-zelený podaly sympatický výkon na prvý bod v lige majstrov nestačil.